Slovíčka

Procvičte si s námi slovní zásobu!


Fast Hands


V této jednoduché online hře si zábavnou formou procvičíte nejen svojí slovní zásobu, ale také se ujistíte její správnou výslovností a každé slovíčko máte i správně vyhláskované. V celé hře máte přibližně 500 slovíček, které byste už v 5. třídě měli znát. Pokud Vám to přijde moc, tak se nemusíte ničeho bát – začněte s opakováním už dnes a výsledky se dostaví „co by dup“!
A jak začít?
Máte na výběr dvě rychlosti hry – fast (rychlá) a slow (pomalá). Podle svého tempa si zvolte tu správnou a dál už si vyberte jen kategorii slovíček, kterou chcete procvičit. Nejdříve Vám je slovíčko přečtené a až poté máte za úkol kliknout na odpovídající obrázek. Nezapomeňte na časovač – každým opakováním můžete pozorovat své zdokonalování ve svých reflexích. Doporučujeme si zavést speciální sešit, do kterého si budete své časy zapisovat. A po chvíli se budete divit, jak jste se ve své slovní zásobě zlepšili!
Ani v této hře Vám nechybí soupeř – na konci každého klání se Vám ukáže tabulka s nejlepšími top hráči – dokážeš je porazit?

 

V tomto cvičení na tebe čeká video, které tě seznámí s různými zvířátky. Dokonce si během toho můžeš zopakovat, jakou barvu zvířátka mají! Dokážeš potom sám/sama přiřadit správně barvy ke zvířátkům?