Slovíčka - Animals

Nazdárek! How are you???

Připravili jsme si pro tebe další zábavné procvičování angličtiny, které se tentokrát zaměřilo na zvířátka. Umíš už teď nějaká zvířátka říct v angličtině? Pokud ne, tak mi věř, že se je zrovna teď naučíš! Ale pokud už ano, tak si vezmi papír a pastelky a alespoň 3 zvířátka, která znáš i v angličtině, mi teď nakresli!
Máš dokresleno? Jsme zvědaví, jestli zvířátka, která jsi nakreslil/a, najdeš i v našem prvním cvičení. Co tě v něm čeká? V našem videu pod tímto textem se setkáš s různými zvířátky, naučíš se, jak se jmenují v angličtině, a dokonce ti povíme, jakou barvu zvířátka mají. Nejdříve si však barvy zopakujeme sami.
Na obrázku vidíš barevné šipečky a napsané barvy – zvládneš je k sobě správně přiřadit?

Zde se můžeš podívat, zda jsi správně spojil šipečky s barvami.

Pokud jsi si barvy už pořádně procvičil/a, je na řadě pustit si naše video, kde se dozvíš jakou barvu které zvířátko má. Pozorně poslouchej a opakuj si s námi!

Opakování

 

Zapamatoval/a sis, jak se které zvířátko řekne? A stihl/a jsi dokonce, jakou má barvu? Video si klidně můžeš pustit ještě jednou a ještě jednou a ještě jednou a až si budeš myslet, že vše správně umíš, zkontroluj si své vědomosti v následujícím cvičení. Dokáže správně přiřadit barvy ke zvířátkům a následně je i správně pojmenovat? 

Myslíš si, že máš vše správně? Schválně si své odpovědi zkontroluj zde.

Jak se ti tato lekce líbila? Pomohla ti se naučit něco nového? my doufáme, že jsi se s námi dobře bavil a pokud máš zájem o další zábavná videa, podívej se, co pro tebe máme dál za lekce =)

Měj se krásně!